Call Center Cotel od 2006 roku specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług outsourcingowych takich jak telemarketing. Poprzez udział w różnego rodzaju projektach informacyjnych, promocyjnych i sprzedażowych, a także dzięki współpracy z firmami działającymi w różnorodnych branżach, bezustannie zdobywamy nowe doświadczenia oraz poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności.

COTEL to jedno z czołowych call center w Polsce. Wysoki poziom usług, takich jak telesprzedaż, zawdzięczamy ogromnemu zaangażowaniu w powierzone nam zadania oraz pozytywnym opiniom naszych zadowolonych partnerów biznesowych.

Dysponujemy profesjonalną kadrą trenerską, która z powodzeniem zajmuje się szkoleniami i doradztwem. Zakres naszej działalności nie ogranicza się do telecentrum, ponieważ, dzięki doświadczeniu i kompetencjom pracowników, możemy realizować również inne projekty.

Obok naszej siedziby, znajduje się przystanek z idealnym połączeniem z każdą częścią Wrocławia.. Zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy przeszli gruntowe szkolenia to główny atut naszego call center. Praca w COTEL polega na rzetelnym i zyskownym wykonywaniu obowiązków powierzonych nam przez Klientów.

Nasi konsultanci otrzymują wsparcie wysoko wykwalifikowanych trenerów, którzy skutecznie przekazują umiejętności sprzedażowe, pomagają podnosić kompetencje niezbędne w pracy telemarketera oraz efektywnie motywują do działania. Do celów naszego personelu należy uzyskanie jak najlepszych wyników oraz zachowanie jak najwyższych standardów obsługi Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty współpracy z Call Center Cotel.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym call center: Call Center Cotel: +48 71 773 02 00