Szukaj na stronie:
 

KARIERA

"Call Center Cotel to nowoczesne telecentrum zlokalizowane we Wrocławiu. Nowoczesne i komfortowe wnętrze sprzyja nie tylko pracy, lecz także niepowtarzalnej atmosferze. W zespole naszego telecentrum pracują zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem w kontakcie z klientem, jak i takie, dla których jest to pierwsza praca w zakresie telemarketingu. Zapewniamy szkolenia wstępne dla wszystkich Konsultantów - doświadczenie nie jest wymagane.

Praca w Call Center Cotel to nie tylko możliwość udziału w ciekawych projektach. Pracownikom naszego telecentrum dajemy szansę rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących kompetencje. W firmie funkcjonuje przejrzysta ścieżka kariery, która dokładnie określa w jaki sposób możliwy jest awans na wyższe stanowiska. Wiemy, że w zespole naszego call center tkwi duży potencjał, dlatego rekrutacja wewnętrzna jest pierwszym etapem poszukiwania talentów.

Zobacz jak się u nas pracuje (film)"Zobacz jak się u nas pracuje" |pobierz film| ok. (42,1 MB)W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym call center: Call Center Cotel: +48 71 773 02 00